шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити монітор AOC 24B31H за ціною від 3119 грн.
Фото 12

Характеристики та опис AOC 24B31H

Габарити (мм): 542x410x186; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Adaptive-Sync;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 16.7M Colors; Динамічна контрастність: 20 000 000:1; Статична контрастність: 1 500:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Час відгуку (MPRT)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
542x410x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 119  до 4 799 грн.
AOC Монітор AOC 24B31H Black 23.8
MTA.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Itbox.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H
АЛЛО (Київ)
3 129 грн.
← купити
Монітор 23.8" АОС 24B31H, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний
ШО (Київ)
3 493 грн.
← купити
Монітор Aoc 24B31H Ua
Цифра (Київ)
3 228 грн.
← купити
Монітор Aoc 24B31H Ua
Stls.store (Київ)
3 293 грн.
← купити
AOC 24B31H
Mallprix.com (Київ)
3 262 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Tomdom.in.ua (Львів)
3 934 грн.
← купити
Монітор AOC 23.8" 24B31H Black 24B31H
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24B31H
Denika.ua (Харків)
3 227 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24B31H Black 23.8
Soho.com.ua (Київ)
3 359 грн.
← купити
Монітор Aoc 23,8 дюйма 24B31H
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 829 грн.
← купити
Монитор AOC 24B31H
Q-techno.com.ua (Київ)
3 419 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Nkt.ua (Київ)
3 208 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 23.8" 24B31H (24B31H)
Citrus.ua (Київ)
← купити
AOC 24B31H
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 480 грн.
← купити
AOC 24B31H
Tehnomart.com (Київ)
3 217 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
icom.net.ua (Київ)
3 266 грн.
← купити
AOC 24B31H
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24B31H (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 317 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 23.8" 24B31H IPS FHD 300nit 120Hz VGA HDMI Black 24B31H
Comtrading.ua (Київ)
3 683 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 583 грн.
← купити
Монітор AOC TFT 23.8" Black (24B31H) 892068
Skay.ua (Одеса)
← купити
TFT 23.8" AOC 24B31H, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 420 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H FHD IPS 120Hz (24B31H)
MAUDAU (Київ)
3 533 грн.
← купити
AOC 24B31H
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H (24B31H) 1920x1080 (FullHD) IPS 120 Hz
Compx.ua (Київ)
3 177 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24B31H
Timesport.com.ua (Львів)
3 273 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
MAUDAU (Київ)
3 745 грн.
← купити
Монітор AOC (24B31H)
MAUDAU (Київ)
3 498 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
3 886 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
4 375 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
4 185 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
3 969 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H 1920x1080 Full HD IPS матриця 120Гц з HDMI та VGA Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 734 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
3 703 грн.
← купити
TFT 23.8" AOC 24B31H, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 528 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H IPS 120Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H FHD IPS 120Hz (24B31H)
Rozetka.ua (Київ)
3 910 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
4 511 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H (ek12985)
Rozetka.ua (Київ)
4 280 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
3 875 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24B31H 1920x1080 Full HD IPS матриця 120Гц з HDMI та VGA Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 372 грн.
← купити
Монітор AOC 24B31H
Rozetka.ua (Київ)
3 998 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 24B31H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 24B31H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 24B31H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія