шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити монітор AOC 25G42E за ціною від 4579 грн.
Фото 13

Характеристики та опис AOC 25G42E

Габарити без підставки (мм): 560x325x52; Габарити (мм): 560x428x194; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
24.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Час відгуку (MPRT)
0.5 мс
Габарити (ШхВхТ)
560x428x194 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 579  до 6 766 грн.
Монітор 25" AOC 25G42E
Artline.ua (Київ)
5 039 грн.
← купити
AOC Монітор AOC 25G42E Black 24.5
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5` 25G42E
Touch (Дніпро)
4 999 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Itbox.ua (Київ)
4 579 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G42E
АЛЛО (Київ)
4 669 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E, Fast IPS, 180 Гц, HDMI, DP, чорно-червоний
ШО (Київ)
5 132 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5" IPS 180Hz 25G42E (UA)
Jabko.ua (Львів)
4 849 грн.
← купити
AOC 25G42E
Mallprix.com (Київ)
4 853 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E - 24.5" IPS / 1920×1080 / 180 Гц / Adaptive Sync
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор AOC 25G42E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24.5" 25G42E Black 25G42E
Telemart.ua (Київ)
4 721 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Denika.ua (Харків)
4 829 грн.
← купити
AOC 25G42E
Tehnomart.com (Київ)
4 824 грн.
← купити
Монітор AOC TFT 24.5" Black Red (25G42E) 893191
Skay.ua (Одеса)
4 984 грн.
← купити
AOC 25G42E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 220 грн.
← купити
AOC 25G42E Black 25G42EBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 25G42E
Timesport.com.ua (Львів)
5 232 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
5 130 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 24,5 дюйма 25G42E
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 270 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 989 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 25G42E
Q-techno.com.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 24.5" 25G42E IPS FHD 300nit 180Hz HDMI DP Black 25G42E
Comtrading.ua (Київ)
4 789 грн.
← купити
Ігровий монітор AOC 25G42E 24,5" Full HD Fast IPS 180 Гц 0,5 мс MPRT KL2425G42E
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 407 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24.5" 25G42E (25G42E)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 25G42E
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 141 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E FHD IPS 180Hz (25G42E)
MAUDAU (Київ)
5 300 грн.
← купити
AOC 25G42E
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TFT 24.5" AOC 25G42E, Fast IPS, 180 Гц, HDMI, DP, чорно-червоний 893191
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 921 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E (25G42E) 1920x1080 (FullHD) IPS 180 Hz
Compx.ua (Київ)
4 766 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монiтор 24.5" AOC 25G42E Black
MAUDAU (Київ)
5 884 грн.
← купити
Монітор TFT 24.5" AOC 25G42E, Fast IPS, 180 Гц, HDMI, DP, чорно-червоний (25G42E)
MAUDAU (Київ)
5 326 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 426 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
6 278 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 723 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5` 25G42E [147796]
Rozetka.ua (Київ)
5 649 грн.
← купити
TFT 24.5' AOC 25G42E, Fast IPS, 180 Гц, HDMI, DP, чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G42E Fast IPS 180 Гц 1920x1080 Full HD HDMI DP Adaptive Sync Чорно-Червоний
Rozetka.ua (Київ)
6 729 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 553 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E (25G42E) Fast IPS 180Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Монiтор 24.5" AOC 25G42E Black
Rozetka.ua (Київ)
6 075 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G42E FHD IPS 180Hz (25G42E)
Rozetka.ua (Київ)
5 858 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
6 766 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E (ek12989)
Rozetka.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC 25G42E, Fast IPS, 180 Гц, HDMI, DP, чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
6 509 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G42E Fast IPS 180 Гц 1920x1080 Full HD HDMI DP Adaptive Sync Чорно-Червоний
Rozetka.ua (Київ)
6 315 грн.
← купити
Монітор AOC 25G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 614 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 25G42E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 25G42E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 25G42E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія