шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор AOC 24G42E за ціною від 4099 грн.
Фото 9

Характеристики та опис AOC 24G42E

Габарити без підставки (мм): 540x325x51; Габарити (мм): 540x424x194; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Час відгуку (MPRT)
0.5 мс
Габарити (ШхВхТ)
540x424x194 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 099  до 6 699 грн.
Монітор 24" AOC 24G42E
Artline.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
AOC Монітор AOC 24G42E Black 23.8
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E Black
FOXTROT.UA (Київ)
4 379 грн.
← купити
AOC 24G42E
Mallprix.com (Київ)
4 644 грн.
← купити
Монітор AOC 23.8" 24G42E Black 24G42E
Telemart.ua (Київ)
4 285 грн.
← купити
AOC 24G42E
Tehnomart.com (Київ)
4 573 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Denika.ua (Харків)
4 508 грн.
← купити
AOC 24G42E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 948 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Timesport.com.ua (Львів)
4 837 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G42E Black
Vodafone.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Монітор Aoc 24" G4 24G42E
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 735 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 753 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 23.8" 24G42E IPS FHD 300nit 180Hz HDMI DP Black 24G42E
Comtrading.ua (Київ)
4 662 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
icom.net.ua (Київ)
4 456 грн.
← купити
Монітор 23.8"AOC 24G42E Black
Citrus.ua (Київ)
4 175 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 932 грн.
← купити
AOC 24G42E
Kvshop.com.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G42E (24G42E) 1920x1080 (FullHD) IPS 180 Hz
Compx.ua (Київ)
4 775 грн.
← купити
Монітор 24" AOC 24G42E -- Fast IPS / 180Hz / 1ms (GTG) / 8-Bit / DCI-P3 93.9 / HDR 10 / Adaptive Sync / G-SYNC Compatible /
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 628 грн.
← купити
Монітор AOC 23.8` 24G42E [147728]
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Rozetka.ua (Київ)
6 109 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Rozetka.ua (Київ)
5 184 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G42E Fast IPS 180Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G42E FHD IPS 180Hz (24G42E)
Rozetka.ua (Київ)
5 869 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E
Rozetka.ua (Київ)
6 413 грн.
← купити
Монітор AOC 24G42E (ek12940)
Rozetka.ua (Київ)
5 746 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 24G42E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 24G42E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 24G42E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія