шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити монітор AOC 24G4ZR за ціною від 6119 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис AOC 24G4ZR

Габарити без підставки (мм): 540x325x51; Габарити (мм): 540x494x208; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Час відгуку (MPRT)
0.3 мс
Габарити (ШхВхТ)
540x494x208 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 119  до 10 199 грн.
AOC Монітор AOC 24G4ZR Black Red 23.8
MTA.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Монітор AOC 23.8" 24G4ZR Black/Red 24G4ZR
FOXTROT.UA (Київ)
6 158 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Itbox.ua (Київ)
6 119 грн.
← купити
AOC 24G4ZR
Mallprix.com (Київ)
6 473 грн.
← купити
Монітор AOC 23.8" 24G4ZR Black 24G4ZR
Telemart.ua (Київ)
6 197 грн.
← купити
AOC 24G4ZR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 960 грн.
← купити
AOC 24G4ZR
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монiтор AOC 23.8" 24G4ZR Black/Red UA 24G4ZR
Sota.store (Київ)
6 887 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G4ZR Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 23,8 дюйма 24G4ZR
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монiтор TFT AOC 23.8" 24G4ZR IPS FHD 300nit 260Hz(OC) 2*HDMI DP Pivot Black/Red 24G4ZR
Comtrading.ua (Київ)
6 419 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Denika.ua (Харків)
6 454 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 746 грн.
← купити
TFT 23.8" AOC 24G4ZR, Fast IPS, 260Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
6 720 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Q-techno.com.ua (Київ)
6 585 грн.
← купити
Монiтор 23.8" aoc 24g4zr Black/Red
Tviy-Dim.com (Київ)
7 137 грн.
← купити
Монітор TFT 23.8" AOC 24G4ZR, Fast IPS, 260Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (24G4ZR)
MAUDAU (Київ)
7 114 грн.
← купити
AOC 24G4ZR
Kvshop.com.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
TFT 23.8" AOC 24G4ZR, Fast IPS, 260Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний 908162
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 562 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G4ZR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Rozetka.ua (Київ)
7 648 грн.
← купити
TFT 23.8' AOC 24G4ZR, Fast IPS, 260Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
8 001 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Rozetka.ua (Київ)
7 422 грн.
← купити
Монітор AOC 24G4ZR
Rozetka.ua (Київ)
7 091 грн.
← купити
Монітор 23.8" aoc 24g4zr Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
8 793 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G4ZR (24G4ZR) Fast IPS 260Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
10 199 грн.
← купити
Монітор 23.8" AOC 24G4ZR 1920x1080 Full HD Fast IPS 260 Гц з G-Sync Compatible HAS Pivot 2xHDMI DP
Rozetka.ua (Київ)
8 533 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 24G4ZR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 24G4ZR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 24G4ZR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія