шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор AOC 25G4SRE за ціною від 7541 грн.
Фото 13

Характеристики та опис AOC 25G4SRE

Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: 2xHDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4; Підтримка HDR: DisplayHDR 400; Глибина кольору: 16.7M Colors; Яскравість (кд/м²): 400; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
24.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Час відгуку (MPRT)
0.3 мс
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 541  до 11 628 грн.
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE
Artline.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
AOC Монітор AOC 25G4SRE Black Red 24.5
MTA.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Itbox.ua (Київ)
8 119 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G4SRE
АЛЛО (Київ)
8 309 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5" IPS 300Hz 25G4SRE (UA)
Jabko.ua (Львів)
8 109 грн.
← купити
AOC 25G4SRE
Mallprix.com (Київ)
8 548 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24.5" 25G4SRE Black 25G4SRE
Telemart.ua (Київ)
8 403 грн.
← купити
AOC 25G4SRE
Tehnomart.com (Київ)
8 472 грн.
← купити
AOC 25G4SRE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 972 грн.
← купити
AOC 25G4SRE Black/Red 25G4SREBlack/Red
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 24,5 дюйма 25G4SRE
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 691 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Redprice.sale (Львів)
8 165 грн.
← купити
Монитор AOC 25G4SRE
Q-techno.com.ua (Київ)
8 741 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 24.5" 25G4SRE IPS FHD 400nit 300Hz 2*HDMI DP Black/Red 25G4SRE
Comtrading.ua (Київ)
8 347 грн.
← купити
Ігровий монітор AOC 25G4SRE 24,5" Full HD Fast IPS 310Hz 0,3 MPRT KL25G4SRE33024
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 023 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24.5" 25G4SRE (25G4SRE)
Citrus.ua (Київ)
9 033 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Denika.ua (Харків)
7 541 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 793 грн.
← купити
Монітор AOC TFT 24.5" Black Red (25G4SRE) 894112
Skay.ua (Одеса)
9 034 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC 25G4SRE, Fast IPS, 300Гц, 2xHDMI, DP, чорно-червоний
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
8 890 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE FHD IPS 300Hz (25G4SRE)
MAUDAU (Київ)
9 353 грн.
← купити
AOC 25G4SRE
Kvshop.com.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC 25G4SRE, Fast IPS, 300Гц, 2xHDMI, DP, чорно-червоний 894112
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 655 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE (25G4SRE) 1920x1080 (FullHD) IPS 300 Hz
Compx.ua (Київ)
8 411 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монiтор 24.5" AOC 25G4SRE Black/Red
MAUDAU (Київ)
10 343 грн.
← купити
Монітор AOC TFT 24.5` 25G4SRE, Fast IPS, 300Гц, 2xHDMI, DP, чорно-червоний
MAUDAU (Київ)
9 175 грн.
← купити
Монітор TFT 24.5" AOC 25G4SRE, Fast IPS, 300Гц, 2xHDMI, DP, чорно-червоний (25G4SRE)
MAUDAU (Київ)
9 503 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
10 127 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
9 621 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
10 925 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G4SRE Fast IPS 300 Гц Full HD 2xHDMI DP HDR400 Adaptive Sync Чорний
Rozetka.ua (Київ)
11 256 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
8 672 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE (25G4SRE) Fast IPS 300Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
9 799 грн.
← купити
Монiтор 24.5" AOC 25G4SRE Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
10 280 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC 25G4SRE FHD IPS 300Hz (25G4SRE)
Rozetka.ua (Київ)
10 327 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
11 628 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE (ek13002)
Rozetka.ua (Київ)
11 213 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC 25G4SRE, Fast IPS, 300Гц, 2xHDMI, DP, чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
11 084 грн.
← купити
Монітор ігровий 24.5" AOC 25G4SRE Fast IPS 300 Гц Full HD 2xHDMI DP HDR400 Adaptive Sync Чорно-Червоний
Rozetka.ua (Київ)
10 666 грн.
← купити
Монітор AOC 25G4SRE
Rozetka.ua (Київ)
9 968 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 25G4SRE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 25G4SRE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 25G4SRE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія