шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор AOC 27B36X за ціною від 4948 грн.
Фото 10

Характеристики та опис AOC 27B36X

Габарити без підставки (мм): 616x359x36; Габарити (мм): 616x447x206; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4; Підтримка HDR; Глибина кольору: 16.7M Colors; Динамічна контрастність: 20 000 000:1
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Час відгуку (MPRT)
0.5 мс
Габарити (ШхВхТ)
616x447x206 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 948  до 7 231 грн.
AOC Монітор AOC 27B36X Black 27
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
FOXTROT.UA (Київ)
5 019 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 27B36X Ua
Цифра (Київ)
4 948 грн.
← купити
AOC 27B36X
Mallprix.com (Київ)
5 203 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X Black - 27" IPS / 1920×1080 / 144 Гц / Adaptive Sync
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор AOC 27B36X
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 27" 27B36X Black 27B36X
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монiтор 27" aoc 27b36x Black
Tviy-Dim.com (Київ)
5 608 грн.
← купити
AOC 27B36X
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 579 грн.
← купити
AOC 27B36X
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 27B36X
Redprice.sale (Львів)
5 412 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
5 480 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
E-server.com.ua (Київ)
5 157 грн.
← купити
Монiтор AOC 27" 27B36X Black UA 27B36X
Sota.store (Київ)
5 420 грн.
← купити
Монітор Aoc 27B36X з діагоналлю 27 дюймів
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 614 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 474 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 27" 27B36X IPS FHD 300nit 144Hz HDMI DP чорний 27B36X
Comtrading.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
icom.net.ua (Київ)
5 146 грн.
← купити
Ігровий монітор AOC 27B36X 27" IPS Full HD 144 Гц 0,5 мс MPRT KL27B36X183086
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 330 грн.
← купити
Монітор 27" AOC 27B36X Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 27B36X
Denika.ua (Харків)
5 161 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 489 грн.
← купити
Монітор AOC 27" 27B36X FHD IPS 144Hz (27B36X)
MAUDAU (Київ)
5 663 грн.
← купити
AOC 27B36X 27 Black (27B36X)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
TFT 27" AOC 27B36X, IPS, 144Гц, HDMI, DP, чорний 907119
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 238 грн.
← купити
Монітор 27" AOC 27B36X (27B36X) 1920x1080 (FullHD) IPS 144 Hz
Compx.ua (Київ)
5 093 грн.
← купити
Монітор 27" AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 27" 27B36X Black teh0026635
MAUDAU (Київ)
5 656 грн.
← купити
Монiтор 27" 27B36X Black AOC (2000003426454)
Rozetka.ua (Київ)
5 655 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
6 181 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
6 708 грн.
← купити
Монітор TFT AOC 27" 27B36X IPS FHD 300nit 144Hz HDMI DP чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 432 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
6 139 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
5 935 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
5 855 грн.
← купити
Монітор 27" aoc 27b36x Black
Rozetka.ua (Київ)
6 920 грн.
← купити
Монітор 27" AOC 27B36X (27B36X) IPS 144Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
7 231 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X AOC 27B36X 971774
Rozetka.ua (Київ)
6 625 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X (ek13258)
Rozetka.ua (Київ)
6 865 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" AOC 27B36X 1920x1080 Full HD IPS 144Гц 0.5 мс 300 кд/м HDMI DP Black
Rozetka.ua (Київ)
6 748 грн.
← купити
Монітор 27" AOC 27B36X, Black
Rozetka.ua (Київ)
5 671 грн.
← купити
Монітор AOC 27B36X
Rozetka.ua (Київ)
6 166 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC 27B36X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC 27B36X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC 27B36X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія