шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор AOC AGON PRO AG246FK6

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор AOC AGON PRO AG246FK6 за ціною від 31332 грн.
Фото 17

Характеристики та опис AOC AGON PRO AG246FK6

Габарити без підставки (мм): 557x331x73; Габарити (мм): 557x490x240; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
24.1 "
Тип матриці
TN+film
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.5 мс
Час відгуку (MPRT)
0.5 мс
Габарити (ШхВхТ)
557x490x240 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  41000 грн.

від 31 332  до 47 099 грн.
AOC Монітор AOC AG246FK6 Black 24.1
MTA.ua (Київ)
33 099 грн.
← купити
Монітор AOC 24.1" AGON AG246FK6 Black
FOXTROT.UA (Київ)
31 999 грн.
← купити
Монітор AOC AG246FK6
Itbox.ua (Київ)
← купити
AOC AG246FK6
Mallprix.com (Київ)
33 280 грн.
← купити
Монітор AOC AG246FK6 Black - 24.1" TN+Film / 1920×1080 / 610 Гц / Nvidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монiтор AOC AGON 24.1" (AG246FK6) UA AG246FK6
Sota.store (Київ)
34 271 грн.
← купити
Монітор 24.1" AOC Agon Pro AG246FK6 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монiтор TFT AOC 24.1" AGON AG246FK6 TN FHD 610Hz(OC) 500nit HDMI DP Pivot USB Black
Comtrading.ua (Київ)
31 435 грн.
← купити
Монітор AOC AG246FK6
icom.net.ua (Київ)
31 332 грн.
← купити
Монітор AOC AG246FK6
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC AGON PRO AG246FK6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC AGON PRO AG246FK6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC AGON PRO AG246FK6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія