шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор AOC AGON PRO AG256FS

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити монітор AOC AGON PRO AG256FS за ціною від 20069 грн.
Фото 14

Характеристики та опис AOC AGON PRO AG256FS

Габарити без підставки (мм): 557x331x73; Габарити (мм): 557x490x229; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture);єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
24.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Час відгуку (MPRT)
0.3 мс
Габарити (ШхВхТ)
557x490x229 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 069  до 26 609 грн.
AOC Монітор AOC AG256FS Black 24.5
MTA.ua (Київ)
21 299 грн.
← купити
Монітор ігровий 24" AOC AGON PRO AG256FS
АЛЛО (Київ)
20 519 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Itbox.ua (Київ)
20 335 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5" AG256FS IPS 390Hz (UA) AG256FS
Jabko.ua (Львів)
20 329 грн.
← купити
AOC AG256FS
Mallprix.com (Київ)
20 999 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 24.5" AG256FS Black/Silver AG256FS
Telemart.ua (Київ)
20 769 грн.
← купити
AOC AG256FS
Luckylink.kiev.ua (Київ)
21 734 грн.
← купити
AOC AG256FS
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC AGON PRO AG256FS
Denika.ua (Харків)
21 070 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC Agon Pro AG256FS Black
Vodafone.ua (Київ)
20 819 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 400 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
E-server.com.ua (Київ)
20 625 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
icom.net.ua (Київ)
20 069 грн.
← купити
AOC AG256FS
Tehnomart.com (Київ)
20 759 грн.
← купити
Монітор AOC 24.5" AG256FS (AG256FS)
Citrus.ua (Київ)
20 915 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний AG256FS
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC AG256FS
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 073 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
21 540 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Q-techno.com.ua (Київ)
20 235 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC AG256FS FHD IPS 390Hz (AG256FS)
MAUDAU (Київ)
22 872 грн.
← купити
AOC AG256FS
Kvshop.com.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний 894113
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
20 907 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC AG256FS (AG256FS) 1920x1080 (FullHD) IPS 390 Hz
Compx.ua (Київ)
20 568 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний (AG256FS)
MAUDAU (Київ)
22 838 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
23 464 грн.
← купити
Монітор TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний (AG256FS)
Rozetka.ua (Київ)
25 041 грн.
← купити
Монітор ігровий 24,5" AOC AG256FS Fast IPS 390 Гц Full HD 2x HDMI DP USB-hub HAS Pivot Чорний
Rozetka.ua (Київ)
26 490 грн.
← купити
Монітор AOC AGON PRO AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
22 124 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
22 807 грн.
← купити
Монітор 24.5" AOC AG256FS FHD IPS 390Hz (AG256FS)
Rozetka.ua (Київ)
22 270 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
24 603 грн.
← купити
TFT 24.5" AOC AG256FS, Fast IPS, 390Гц, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорний
Rozetka.ua (Київ)
26 609 грн.
← купити
Монітор ігровий 24,5" AOC AG256FS Fast IPS 390 Гц Full HD 2xHDMI DP USB-hub HAS Pivot Чорний
Rozetka.ua (Київ)
25 503 грн.
← купити
Монітор AOC AG256FS
Rozetka.ua (Київ)
22 122 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC AGON PRO AG256FS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC AGON PRO AG256FS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC AGON PRO AG256FS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія