шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор AOC AGON PRO AG326UD

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити монітор AOC AGON PRO AG326UD за ціною від 31000 грн.
Відео 6Фото 16

Характеристики та опис AOC AGON PRO AG326UD

Габарити без підставки (мм): 717x421x107; Габарити (мм): 717x636x317; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture);єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
717x636x317 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 31 000  до 44 349 грн.
Монітор 31.5" AOC Agon Pro AG326UD
Artline.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Монітор AOC Agon Pro 31.5` AG326UD
Touch (Дніпро)
42 789 грн.
← купити
AOC Монітор AOC AG326UD Black 31.5
MTA.ua (Київ)
35 199 грн.
← купити
Монітор AOC AG326UD
Itbox.ua (Київ)
34 932 грн.
← купити
Монітор ігровий 31.5" AOC Agon Pro AG326UD
АЛЛО (Київ)
34 049 грн.
← купити
Ігровий монітор AOC 31.5" AG326UD QD-OLED 165Hz (UA) AG326UD
Jabko.ua (Львів)
32 789 грн.
← купити
Монітор 31.5" AOC AG326UD, QD-OLED, UHD 4K, 165hz, 0,03мс, HDMIx2, DP, USB-hub, HAS, Pivot,колю.,чорний
ШО (Київ)
37 898 грн.
← купити
AOC AG326UD
Mallprix.com (Київ)
35 162 грн.
← купити
Монітор AOC 31.5" Agon Pro AG326UD Black
Telemart.ua (Київ)
34 460 грн.
← купити
Монітор AOC AG326UD
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC AGON PRO AG326UD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC AGON PRO AG326UD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC AGON PRO AG326UD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія