шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор AOC AGON PRO AG326UZD2

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити монітор AOC AGON PRO AG326UZD2 за ціною від 48352 грн.
Фото 23

Характеристики та опис AOC AGON PRO AG326UZD2

Габарити без підставки (мм): 717x421x87; Габарити (мм): 717x636x317; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Додатково: Sniper Scope; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
717x636x317 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 48 352  до 52 971 грн.
AOC Монітор AOC AG326UZD2 Black 31.5
MTA.ua (Київ)
50 599 грн.
← купити
AOC AG326UZD2
Mallprix.com (Київ)
51 203 грн.
← купити
Монітор AOC 31.5" Agon AG326UZD2 Black
Telemart.ua (Київ)
50 730 грн.
← купити
AOC AGON PRO AG326UZD2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
52 201 грн.
← купити
Монітор AOC AGON PRO AG326UZD2
Denika.ua (Харків)
52 971 грн.
← купити
Монітор AOC AGON PRO AG326UZD2
Tv-mir.com.ua (Київ)
50 191 грн.
← купити
Монітор AOC AG326UZD2
icom.net.ua (Київ)
48 560 грн.
← купити
AOC AGON AG326UZD2 AGONAG326UZD2
COMFY.ua (Київ)
50 079 грн.
← купити
AOC AGON PRO AG326UZD2
Mobileplanet.ua (Одеса)
49 440 грн.
← купити
Монiтор TFT AOC 31.5" AGON AG326UZD2 4K QD-OLED 240Hz HDMI DP USB-C Pivot USB MM
Comtrading.ua (Київ)
48 352 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC AGON PRO AG326UZD2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC AGON PRO AG326UZD2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC AGON PRO AG326UZD2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія