шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити монітор AOC Q27G4ZDR за ціною від 18999 грн.
Фото 13

Характеристики та опис AOC Q27G4ZDR

Габарити без підставки (мм): 609x355x57; Габарити (мм): 609x537x208; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; приціл; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; Flicker-Free;єми (додатково): PBP (Picture by Picture)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
26.5 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
609x537x208 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 999  до 26 799 грн.
Монітор 27" AOC Q27G4ZDR
Artline.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
AOC Монітор AOC Q27G4ZDR 26.5
MTA.ua (Київ)
21 399 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR Black/Red
FOXTROT.UA (Київ)
20 409 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Itbox.ua (Київ)
← купити
AOC Q27G4ZDR
Mallprix.com (Київ)
21 283 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR Black/Red - 26.5" QD-OLED / 2560×1440 / 240 Гц / Nvidia G-Sync, Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор AOC 26.5" Q27G4ZDR Black Q27G4ZDR
Telemart.ua (Київ)
20 515 грн.
← купити
AOC Q27G4ZDR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
22 028 грн.
← купити
AOC Q27G4ZDR
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 26.5" AOC Q27G4ZDR Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Aoc 26,5 дюйма Q27G4ZDR
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
21 068 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 400 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
icom.net.ua (Київ)
20 375 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Nkt.ua (Київ)
20 987 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монiтор TFT AOC 26.5" Q27G4ZDR QHD QD-OLED 240Hz HDMI DP Pivot USB Black/Red Q27G4ZDR
Comtrading.ua (Київ)
20 335 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Denika.ua (Харків)
19 917 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 207 грн.
← купити
TFT 27" AOC Q27G4ZDR, QD-OLED, 240Гц, 0,03мс, 2хHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорно-червоний
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
21 830 грн.
← купити
Монiтор AOC 26.5" (Q27G4ZDR) UA Q27G4ZDR
Sota.store (Київ)
22 399 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Q-techno.com.ua (Київ)
21 535 грн.
← купити
Монiтор 26.5" aoc q27g4zdr Black/Red
Tviy-Dim.com (Київ)
23 127 грн.
← купити
Монітор AOC 26.5" Q27G4ZDR QD-OLED QHD OLED 240Hz (Q27G4ZDR)
MAUDAU (Київ)
23 181 грн.
← купити
AOC Q27G4ZDR Монітор Q27G4ZDR
Kvshop.com.ua (Київ)
21 599 грн.
← купити
TFT 27" AOC Q27G4ZDR, QD-OLED, 240Гц, 0,03мс, 2хHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорно-червоний 906270
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
21 382 грн.
← купити
Монітор 26.5" AOC Q27G4ZDR (Q27G4ZDR) 2560x1440 (QHD, 2K) QD-OLED 240 Hz
Compx.ua (Київ)
20 846 грн.
← купити
Монітор 26.5" AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор TFT 27" AOC Q27G4ZDR, QD-OLED, 240Гц, 0,03мс, 2хHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G4ZDR)
MAUDAU (Київ)
23 217 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
23 324 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
23 780 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
25 468 грн.
← купити
TFT 27' AOC Q27G4ZDR, QD-OLED, 240Гц, 0,03мс, 2хHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
26 069 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
24 849 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
22 905 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
23 198 грн.
← купити
Монітор 26.5" aoc q27g4zdr Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
25 069 грн.
← купити
Монітор 26.5" AOC Q27G4ZDR (Q27G4ZDR) QD-OLED 240Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
26 799 грн.
← купити
Монiтор 26.5" AOC Q27G4ZDR Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
25 710 грн.
← купити
Монітор AOC 26.5" Q27G4ZDR QD-OLED QHD OLED 240Hz (Q27G4ZDR)
Rozetka.ua (Київ)
22 570 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
24 936 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" AOC Q27G4ZDR QD-OLED 240Гц 0,03мс 2хHDMI DP USB-hub HAS Pivot Чорно-Червоний
Rozetka.ua (Київ)
25 636 грн.
← купити
Монітор AOC Q27G4ZDR
Rozetka.ua (Київ)
22 502 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOC Q27G4ZDR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор AOC Q27G4ZDR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор AOC Q27G4ZDR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія