шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 [MWUF3]

Конфігурації і ціни 164Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUF3) за ціною від 67890 грн.
Відео 16Фото 44

Серия Apple iMac 24" 2024 M4

Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 19
Где купить? [MWUF3]
Характеристики [MWUF3]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M4
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
M4 8-Core
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWUC3
від 68 376 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWUE3
від 71 999 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
MGPH3
від 69 319 грн.
Apple iMac 24 2021 M1
MGPM3
від 71 595 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRQ3
від 61 290 грн.

від 67 890  до 75 139 грн.
Apple iMac 24" M4 Blue (MWUF3)
Appcover.com.ua (Київ)
68 700 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24" M4 Blue MWUF3 (2024) [Blue iMac|M4 8CPU 8GPU|16GB|256GB|Standard]
Tehnokrat.ua (Київ)
69 630 грн.
← купити
Apple iMac 2024 M4 10-Core CPU | 16GB | 256GB | 8-Core GPU | Blue (MWUF3)
Buy.ua (Київ)
72 165 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24'' M4 8CPU/8GPU 16GB/256GB Blue (MWUF3) 2024
Touch (Дніпро)
75 139 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MWUF3) MWUF3
GRO (Київ)
70 419 грн.
← купити
iMac 24” M4 16/256 8GPU Blue 2024 (MWUF3)
Toiler.com.ua (Київ)
67 890 грн.
← купити
Apple iMac 24'' M4 A3247 Retina 4.5K 8-Core CPU 8-Core GPU 256GB Blue (MWUF3) iMac24\'\'M4A3247Retina4.5K8-CoreCPU8-CoreGPU2
COMFY.ua (Київ)
72 499 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Blue (MWUF3) MWUF3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
69 357 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MWUF3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
70 489 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Blue (MWUF3)
Q-techno.com.ua (Київ)
73 641 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MWUF3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUF3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUF3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія