шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 [MWUV3]

Конфігурації і ціни 158Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUV3) за ціною від 92499 грн.
Відео 16Фото 44

Серия Apple iMac 24" 2024 M4

Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 19
Где купить? [MWUV3]
Характеристики [MWUV3]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M4
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
M4 10-Core
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  105000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWV53
від 98 595 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWV33
від 89 999 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M315BLU
від 97 900 грн.

від 92 499  до 107 477 грн.
Apple iMac 24" M4 Silver (MWUV3)
Appcover.com.ua (Київ)
93 500 грн.
← купити
Apple iMac 2024 M4 10-Core CPU | 16GB | 512GB | 10-Core GPU | Silver (MWUV3)
Buy.ua (Київ)
95 201 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3) MWUV3
GRO (Київ)
101 819 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
92 499 грн.
← купити
iMac 24” M4 16/512 10GPU Silver 2024 (MWUV3)
Toiler.com.ua (Київ)
98 340 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3) MWUV3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
100 498 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
101 237 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
101 566 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Silver (MWUV3)
iTMag.ua (Київ)
← купити
Apple Моноблок Apple iMac 24 M4 16GB/512GB/10GPU Silver 2024 (MWUV3)
MTA.ua (Київ)
105 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MWUV3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUV3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUV3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія