шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 [MWUY3]

Конфігурації і ціни 170Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUY3) за ціною від 71499 грн.
Відео 16Фото 44

Серия Apple iMac 24" 2024 M4

Модифікації Apple iMac 24" 2024 M4 19
Характеристики [MWUY3]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.5 "
Роздільна здатність
4480x2520 (16:9) пікс. / Retina 4,5K /
Тип матриці
IPS
Серія
Apple M4
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
M4 10-Core
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
+
Звук
4.2 / Hi-Fi / Dolby Atmos /
Потужність БЖ
143 Вт
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Габарити (ВхШхГ)
461x547x147 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  85000 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWV13
від 76 595 грн.
Apple iMac 24" 2024 M4
MWUU3
від 78 000 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
IM24M314SLV
від 61 716 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRN3
від 84 126 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRT3
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRL3
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRX3
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRV3
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRQ3
від 61 290 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRA3
від 77 481 грн.
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRD3
Apple iMac 24" 2023 M3
MQRJ3

від 71 499  до 89 814 грн.
Apple iMac 24 with Retina 4.5K, Apple M4, 256GB, 10 CPU / 10 GPU, 16GB RAM, Green (MWUY3) (2024) MWUY3
Jabko.ua (Львів)
71 499 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Green (MWUY3)
iTMag.ua (Київ)
75 499 грн.
← купити
Apple iMac 24 M4 Green (MWUY3)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Apple iMac Retina 4.5K M4 10-ядерний 23,5" 16GB RAM 256GB SSD macOS green MWUY3ZE/A
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
89 814 грн.
← купити
Моноблок Apple iMac 24" М4 4.5К 10ядер GPU 256GB Green (MWUY3UA/A)
Rozetka.ua (Київ)
83 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MWUY3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUY3). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Apple iMac 24" 2024 M4 (MWUY3) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія