шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Apple Studio Display XDR VESA

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Apple Studio Display XDR VESA за ціною від 183999 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Apple Studio Display XDR VESA

Габарити (мм): 623x362x33; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): сенсор освітленості; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 2x10Gbps; Передача відео: Power Delivery; Підтримка HDR; Глибина кольору: 1.07B Colors; Динамічна контрастність: 1 000 000:1
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
27 "
Тип матриці
QD-Mini LED IPS / 2304 зони /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
5120x2880 (16:9)
Вебкамера
/ 12 МП /
Габарити (ШхВхТ)
623x362x33 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  240000 грн.

від 183 999  до 218 999 грн.
Монітор 27" APPLE Studio Display XDR Standard Glass VESA (Stand not included) (MFEN4RU/A) MFEN4RU/A
Moyo.ua (Київ)
198 899 грн.
← купити
Apple Монітор Apple Studio Display XDR Standard glass VESA mount adapter 27 (MFEN4)
MTA.ua (Київ)
205 299 грн.
← купити
Монитор Apple Studio Display XDR Standard glass VESA mount adapter MFEN4 (2026) [Stndrd glass|VESA mount]
Tehnokrat.ua (Київ)
184 053 грн.
← купити
Монітор APPLE Studio Display XDR Standard glass VESA Mount Adapter (Stand not included) (MFEN4RU/A) MFEN4RU/A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Apple Studio Display XDR 27` Standard glass with VESA mount adapter 2026 (MFEN4)
Touch (Дніпро)
195 359 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display XDR (MFEN4) Standard glass - VESA mount adapter (Stand not included)
АЛЛО (Київ)
218 999 грн.
← купити
Монітор Apple Studio Display XDR Standard glass VESA mount adapter (MFEN4) MFEN4
GRO (Київ)
193 359 грн.
← купити
Apple Studio Display XDR Standard glass VESA mount adapter (MFEN4) MFEN4RU/A
Luckylink.kiev.ua (Київ)
206 012 грн.
← купити
Apple Studio Display XDR (MFEN4) Standard glass - VESA mount adapter (Stand not included) StudioDisplayXDR(MFEN4)Standardgla
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Apple Studio Display Standard glass - VESA mount adapter (без підставки) (MFEN4RU/A) Silver MFEN4RU/A
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple Studio Display XDR VESA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Apple Studio Display XDR VESA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Apple Studio Display XDR VESA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія