шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Aquaforce Zenith Dry (V80DF) за ціною від 9015 грн.

Серия Aquaforce Zenith Dry

Модифікації Aquaforce Zenith Dry 3
Характеристики [Zenith Dry V80DF]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12000 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 675 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 728 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10080 Flat Dry
від 8 776 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 011 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15080 Cube Dry
від 8 428 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 80
від 9 052 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF80D-4 ET+DT
від 8 438 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 80 UA
від 8 278 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 80 DRY SLIM 2K
від 9 157 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J(D)2- K
від 8 665 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Electrolux EWH Formax
EWH 80 Formax
від 10 240 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 80V DRY HE
від 9 720 грн.
Gorenje GBF SMV9
GBF 80 SMV9
від 10 000 грн.
D80V20J3(D)K
від 6 555 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
від 9 559 грн.
Eldom Style Dry Slim
72268WDG
від 7 342 грн.
Rens FD20/F10
FD80-20/F10
від 7 978 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-80 FDD
від 9 000 грн.
Banzai DT V20F
DT80V20F
від 7 760 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 80 l D
від 10 440 грн.
Tesy GCV B14 TBR
GCV 804424D B14 TBR
від 9 572 грн.
Eldom Style Dry New
Style Dry WVY08044FD
від 9 404 грн.
EWT Kubus Dry
Clima Kubus Dry AWH/M 80
від 8 184 грн.
Tesy GCV D06 TS2R
GCV 804424D D06 TS2R
від 10 484 грн.

від 9 015  до 11 855 грн.
Водонагрівач Aquaforce Zenith Dry V80DF
Klimatline.com.ua (Київ)
9 505 грн.
← купити
Водонагрівач Aquaforce Zenith Dry V80DF
Summercomfort.com.ua (Київ)
9 015 грн.
← купити
Бойлер електричний 80 л, сухий тен, плоский Aquaforce Zenith Dry V80DF
Rozetka.ua (Київ)
10 950 грн.
← купити
Бойлер Aquaforce Zenith Dry V80DF, 80 л, 2 кВт, нижнє підключення, сухий тен
Rozetka.ua (Київ)
11 855 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aquaforce Zenith Dry V80DF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Aquaforce Zenith Dry (V80DF). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Aquaforce Zenith Dry (V80DF) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія