шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 57Відгуки4Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72268WDG) за ціною від 7342 грн.
Відео 3

Серия Eldom Style Dry Slim

Рейтинг моделі: 3 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
3
0
1
0
Модифікації Eldom Style Dry Slim 4
Где купить? [72268WDG]
Характеристики [72268WDG]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусавузький (slim)
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт / 2x1000 Вт /
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)111.5x36x38 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10000 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 80 DRY SLIM 2K
від 9 157 грн.
LEOV LV Slim Dry
LV Slim Dry 80
від 8 900 грн.
Eldom Style Dry Slim...
Style Dry Slim WVY08036FD
від 8 999 грн.
Eldom Style Dry
Style Dry 72265WDG
від 8 300 грн.
Willer Tetra
EV 80 DRI Tetra
від 8 199 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J3(D)K
від 6 555 грн.
Roda Palladium
Palladium 80 V
від 8 505 грн.
MIXXUS Round Dry 01
EWH-01080 Round Dry
від 8 158 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 011 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 80
від 9 052 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF80D-4 ET+DT
від 8 438 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15080 Cube Dry
від 8 448 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 80L/2
від 8 000 грн.
Eldom Eureka
72265D
від 7 938 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 80 V
від 7 650 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-80DY
від 8 388 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 80
від 8 960 грн.
Eldom Style Dry New
Style Dry WVY08044FD
EWT Kubus Dry
Clima Kubus Dry AWH/M 80
від 8 106 грн.
Artel ARTDDRY WH
ARTDDRY WH 80
від 5 398 грн.
Hi-Therm Classic DRY
Classic 80 DRY
від 8 117 грн.
Tesy GCV 3524D D06 T...
GCV 803524D D06 TS2R
від 8 030 грн.
EWT Runde Dry Slim
Clima Runde Dry Slim AWH/...
від 7 590 грн.
LEOV LV DRY
LV Dry 80
від 6 968 грн.
EWT Runde Dry
Clima Runde Dry AWH/M 80 V
від 6 778 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 80 ID
від 8 491 грн.

3
0
1
0
Зря потраченые деньги
18 травня 2026, 21:15 #
Переваги:Узкий

Недоліки:Маленький срок службы

Коментар:Потек через 4 года. Причем сгнила даже резьба подводной трубы. Метал по качеству аналогичен коричневой субстанции из туалета

Автор:Андрей Ленд  пользуюсь Eldom 72268WDG більше року

Для бойлера слишком маленький срок эксплуатации. Метал бака [censored].
16 квітня 2026, 09:37 #
Переваги:ничего. Обычный бойлер

Недоліки:прогнил спустя пять лет использования. Сгнила даже часть резьбы холодной трубы

Автор:Андрей Ленд  пользуюсь Eldom 72268WDG більше року

Зауженный болгарский водонагреватель для небольшой семьи из двух человек
22 січня 2018, 16:24 #
Переваги:Места для установки водонагревателя было совсем немного и бойлеры стандартной ширины в имеющуюся нишу просто не помещались, а эта модель имеет более узкий профиль (36 см) и встала на место как родная. Ее емкость равна 50 литрам, чего достаточно для того чтобы аккуратно приняли душ два человека. Собственно я только на нас с женой и рассчитывал, потому что брать лишний объем не только бесполезно, но и затратно сразу по двум причинам - более емкие модели существенно дороже и чем больше площадь бака, тем выше его тепловые потери. В конструкции использованы так называемые сухие ТЭНы, что исключает накипеобразование на самих нагревателях. Да и менять ТЭНы в случае проблем будет на порядок проще. Бак внутри эмалированный и имеет дополнительную электрохимическую протекторную защиту, реализованную с помощью магниевого анода. Регулятор температуры простой и надежный, работающий на основе термомеханического принципа. Имеет мощный слой теплоизоляции и хорошо держит набранную температуру. Собран в Болгарии, что на мой взгляд предпочтительнее отечественных конструкций.

Недоліки:Греется 50-и литровый объем довольно долго, все же двух ТЭНов суммарной мощностью всего 1,6 кВт для такого объема маловато. Еще можно посетовать на термометр, что он показывает что угодно, но не текущую температуру вытекающей воды.

Коментар:Электрический бойлер решил установить после того как начались проблемы с вторым, то есть водогрейным контуром газового котла. Сервисник сказал, что ремонт будет дорогущий и времени займет до двух недель. Таких денег у меня все равно нет, да и чем обогреваться две недели совершенно непонятно. А этот бойлер я самостоятельно за день установил без проблем.

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 7 342  до 10 221 грн.
Електричний водонагрівач Eldom Style DRY 80 SLIM 2x1.0 kW 72268WD
Instrumentarium.ua (Київ)
9 176 грн.
← купити
Водонагрівач ELDOM 72268WD 80
Climatika.com.ua (Київ)
8 507 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний ELDOM Slim 80 72268WDG
Komfortservis.com.ua (Київ)
7 342 грн.
← купити
Водонагрівач Eldom Style DRY 80 SLIM 2x1kW (72268WD)
In-ua.com (Київ)
9 003 грн.
← купити
Бойлер Galanta 72268WDG (80л)
Hydrolog.kiev.ua (Київ)
8 456 грн.
← купити
Водонагреватель Eldom Style 80 SLIM 2,0 kW 72268W
24plitka.com.ua (Київ)
7 502 грн.
← купити
Водонагрівач Eldom Style DRY 80 SLIM 2x1.0 kW 72268WD
Santehico.com.ua (Київ)
9 051 грн.
← купити
Водонагрівач накопичувальний Eldom Style Dry Slim 80 л 72268WD
Santechshara.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач Eldom Style 80 SLIM 2,0 kW 72268W
Climate-system.com.ua (Київ)
← купити
ELDOM Style DRY 80 SLIM 72268WD
Climatehall.com.ua (Київ)
9 620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Eldom 72268WDG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72268WDG). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72268WDG) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія