шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 61Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Eldom Thermo Style (80) за ціною від 7858 грн.
Фото 5

Серия Eldom Thermo Style

Модифікації Eldom Thermo Style 3
Где купить? [Thermo Style 80]
Характеристики [Thermo Style 80]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїкомбінований
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води95 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
теплообмінник
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзбоку
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)83.5x43.5x43.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  11000 грн.

від 7 858  до 10 878 грн.
Eldom Eldom Style Thermo 80 72265WTR 000004445
Венкон (Київ)
9 823 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80L 72265WTR
Touch (Дніпро)
9 289 грн.
← купити
Електричний водонагрівач Eldom Style Thermo 80 72265WTL
Instrumentarium.ua (Київ)
8 953 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR, праве підключення 4445
Teploradost.com.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Eldom Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Кліматична техніка (Київ)
7 858 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Openshop.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR 000004445
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач ELDOM Style Thermo 80 72265WTR
ТЕХНОточка (Київ)
9 341 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTL
Denika.ua (Харків)
10 360 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR (2, 80, справа, Циліндрична, 835, 457, 435, 220 V) 000004445
Modernsys.com.ua (Київ)
9 331 грн.
← купити
Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Tehnomart.com (Київ)
8 417 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR 000004445
Vipstore.com.ua (Київ)
9 037 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Citrus.ua (Київ)
9 804 грн.
← купити
Водонагрівач ELDOM Style Thermo 80 72265WTR
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 332 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 (72265wtr)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 309 грн.
← купити
Бойлер комбінований ELDOM Style Thermo 80 72265WTR
Foroom.com.ua (Київ)
9 880 грн.
← купити
ELDOM Водонагрівач ELDOM Style Thermo 80 72265WTR
MTA.ua (Київ)
← купити
Електричний водонагрівач ELDOM THERMO STYLE 80 з лівим підключенням
Rozetka.ua (Київ)
10 380 грн.
← купити
Електричний водонагрівач Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Instrumentarium.ua (Київ)
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Denika.ua (Харків)
8 885 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) ELDOM Style Thermo 80 72265WTR
Rozetka.ua (Київ)
9 495 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач електричний ELDOM STYLE Thermo 80 WTL з мокрим теном
Rozetka.ua (Київ)
9 766 грн.
← купити
Водонагрівач ELDOM "Style Thermo " 80 з правим підключкенням
Rozetka.ua (Київ)
8 436 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80L 72265WTR [139767]
Rozetka.ua (Київ)
10 049 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Rozetka.ua (Київ)
9 329 грн.
← купити
Бойлер комбінований Eldom Style Thermo 80 72265WTL
Rozetka.ua (Київ)
10 878 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 wvy08044ftr hvs
Rozetka.ua (Київ)
10 121 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 wvy08044ftl hvs
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265wtr
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTL
Rozetka.ua (Київ)
10 794 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Thermo 80 72265WTR
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Eldom Thermo Style 80, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Eldom Thermo Style (80). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Eldom Thermo Style (80) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія