шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Arcos (тип)
лопатка для сиру
для масла
для піци
накірі
для риби/суші
для устриць
для яблук
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кухонний ніж Arcos Universal 281204 за ціною від 849 грн.

Характеристики та опис Arcos Universal 281204

Країна походження бренду: Іспанія; Твердість: 53; Довжина леза (см): 13; Тип пластику: полиоксиметилен; Матеріал рукояті: пластик; Марка сталі: X45CrMoV15; Матеріал леза: сталь; Тип: універсальний
Колір
Тип
універсальний
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
13 см
Твердість
53 HRC
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 849  до 1 274 грн.
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 130 мм (281204) 281204
Brain.com.ua (Київ)
924 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 130 мм (281204) 281204
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ніж кухонний ARCOS Universal 281204 NW03984
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
849 грн.
← купити
Ніж кухонний 130 мм Universal Arcos 281204FD
Rozetka.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Ніж кухонний 130 мм Universal Arcos FD-281204
Rozetka.ua (Київ)
1 064 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal 130 мм (281204)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 130 мм (281204)
Rozetka.ua (Київ)
1 274 грн.
← купити
Ніж кухонний Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 13см (281204)
Rozetka.ua (Київ)
1 170 грн.
← купити
Ніж кухонний Універсальний 130 мм Arcos (281204)
Rozetka.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Кухонний ніж Arcos Universal, 130 мм (281204)
Rozetka.ua (Київ)
1 028 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arcos Universal 281204, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Arcos Universal 281204. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Arcos Universal 281204 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія