шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v08Win]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v08Win) за ціною від 97370 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v08Win]
Характеристики [A21v08Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9134
від 92 630 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103Wi n
від 98 867 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9131
від 91 060 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv95Win
від 101 111 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100Wi n
від 96 404 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv97Win
від 103 838 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54Win
від 93 455 грн.
X87v55Win
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv94Win
від 92 927 грн.
Artline Gaming A21
A21v06Win
від 90 728 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv102Wi n
від 92 708 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv91Win
від 99 878 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv93Win
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8978
від 93 506 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12586
від 89 033 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v34Win
від 95 918 грн.
X69v38Win
Artline Gaming A21
A21v29Win
від 95 654 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9107
від 89 593 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9155
від 95 621 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv34W in
від 101 594 грн.
X69WHITEv38W in
Artline Gaming A21
A21v09Win
від 102 080 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9146
від 96 347 грн.
Qbox I327xx Aero One...
I32701
від 93 099 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9002
від 86 804 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv97Win
Vinga Rhino D91
Rhino D9122
від 85 928 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9020
від 91 428 грн.

від 97 370  до 121 713 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win) A21v08Win
Artline.ua (Київ)
97 371 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv08Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv08Win) A21WHITEv08Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v08Win) A21v08Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win) A21v08Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win) A21v08Win
icom.net.ua (Київ)
97 370 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv08Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win)
MTA.ua (Київ)
97 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win) a21v08win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v08Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v08Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v08Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v08Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія