шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12586]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12586) за ціною від 89033 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12586]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  105000 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8978
від 93 295 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9002
від 86 609 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9014
від 85 253 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8975
від 84 967 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100Wi n
від 96 404 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9131
від 90 854 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9107
від 89 391 грн.
Qbox I327xx Aero One...
I32701
від 93 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103Wi n
від 98 867 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9134
від 92 421 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54Win
від 93 455 грн.
X87v55Win
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv94Win
від 92 927 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv97Win
I32700
від 91 599 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v77Win
від 89 125 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv91Win
від 92 444 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9122
від 85 734 грн.
Qbox I326xx Aero One...
I32699
від 90 299 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8954
від 84 890 грн.
X87v53Win
від 90 728 грн.
X49WHITEv61W in
Vinga Rhino D91
Rhino D9110
від 84 206 грн.
Artline Gaming A21
A21v09Win
від 102 080 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.
Artline Gaming A21
A21v28Win
від 95 171 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9020
від 91 221 грн.
Artline Gaming A21
A21v29Win
від 95 654 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v34Win
від 95 918 грн.

від 89 033  до 98 399 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, Win11 (2E-12586) 2E-1
icom.net.ua (Київ)
89 033 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650 2E-12586
ШО (Київ)
98 399 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, Win11 2E-12586
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12586
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12586) 2E-12586
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12586)
MTA.ua (Київ)
95 599 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12586) 2e-12586
Kvshop.com.ua (Київ)
97 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, Win11 E-2E-12586
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12586, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12586). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12586) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія