шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12597]

Конфігурації і ціни 318Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12597) за ціною від 86591 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12597]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  100000 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8979
від 86 439 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9015
від 86 254 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8976
від 85 968 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9120
від 88 108 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12667
від 84 593 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9123
від 86 735 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8955
від 85 891 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9111
від 92 211 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9132
від 82 022 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8998
від 88 127 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 88 423 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9002
від 86 609 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12578
від 83 927 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8835
від 89 674 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9013
від 85 324 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9014
від 85 253 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8975
від 84 967 грн.
2E-12586
від 89 033 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9018
від 82 300 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8832
від 81 928 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9021
від 81 638 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv86W in
від 87 515 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Qbox I327xx Aero One...
I32701
від 93 099 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv53AN
від 94 688 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54Win
від 93 455 грн.
X87v55Win
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77W in
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS

від 86 591  до 95 669 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, (2E-12597) 2E-12597
ШО (Київ)
95 669 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, Win11PE (2E-12597) 2E
icom.net.ua (Київ)
86 591 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, A620, G2052, 650W, FreeDos 2E-12597
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12597
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12597) 2E-12597
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12597)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12597) 2e-12597
Kvshop.com.ua (Київ)
94 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, Win11PE E-2E-12597
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12597, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12597). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12597) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія