шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12578]

Конфігурації і ціни 346Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12578) за ціною від 83927 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Где купить? [2E-12578]
Характеристики [2E-12578]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  100000 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9013
від 85 324 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8998
від 88 127 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 88 423 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv89
від 86 018 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 85 909 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv50AN
від 89 999 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103
від 93 191 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS
від 93 455 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv91
від 89 547 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100
від 90 728 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12666
від 81 929 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv53AN
від 94 688 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 88 471 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv44CS
від 90 242 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv47CS
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 88 640 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv41CS
від 89 714 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 89 819 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv44AN
від 86 999 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv47AN
від 85 999 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 90 343 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv41AN
від 88 262 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54
від 87 734 грн.
X87v55
Artline Gaming STLKR
STLKRv86
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.

від 83 927  до 104 908 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12578) 2E-12578
FOXTROT.UA (Київ)
92 719 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos (2E-12578)
ACDC.com.ua (Київ)
88 419 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos 2E-12578
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052 2E-12578
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos (2E-12578) 2E
icom.net.ua (Київ)
83 927 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12578
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12578) 2E-12578
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12578)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12578) 2e-12578
Kvshop.com.ua (Київ)
91 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, H610, G2052, 650W, FreeDos E-2E-12578
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12578, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12578). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12578) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія