шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon [2E-12667]

Конфігурації і ціни 0Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12667) за ціною від 84593 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Hexagon

Модифікації 2E Complex Gaming Hexagon 6
Характеристики [2E-12667]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
495x258x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  85000 грн.    до  100000 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9123
від 86 735 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9120
від 88 108 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8955
від 85 891 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9111
від 92 211 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8952
від 80 320 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9108
від 79 636 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12597
від 86 591 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8979
від 86 439 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9015
від 86 254 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8976
від 85 968 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9132
від 82 022 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9012
від 80 684 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8760
від 80 311 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv97Win
від 92 927 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv91Win
від 92 444 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 88 640 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 85 909 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9122
від 85 734 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9107
від 89 391 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv91
від 89 547 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8835
від 89 674 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8954
від 84 890 грн.
2E Complex Gaming He...
2E-12666
від 81 929 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv47CS
від 90 242 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9110
від 84 206 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv41CS
від 89 714 грн.
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88Win
від 88 967 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv47AN
від 85 999 грн.

від 84 593  до 105 741 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, Win11PE (2E-12667)
ACDC.com.ua (Київ)
91 609 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12667) 2E-12667
Moyo.ua (Київ)
93 459 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, Win11PE 2E-12667
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, Win11PE (2E-12667) 2E-126
icom.net.ua (Київ)
84 593 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, W 2E-12667
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12667
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12667)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12667) 2e-12667
Kvshop.com.ua (Київ)
92 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, Win11PE E-2E-12667
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, Win11PE (2E-12667)
Rozetka.ua (Київ)
105 741 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12667, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12667). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12667) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія