шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v10]

Конфігурації і ціни 1310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v10) за ціною від 99878 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v10]
Характеристики [A21v10]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming A21
A21v14
від 99 878 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21318
від 95 457 грн.
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 88 640 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Artline Gaming A21
A21v11
від 100 364 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v35
X69v39
Artline Silent SL8
SL8v20
від 102 563 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9025
від 92 329 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8977
від 96 420 грн.
Artline Gaming A21
A21v12
від 103 091 грн.
Artline Gaming A21
A21v16
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 90 343 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv35
від 105 776 грн.
X69WHITEv38
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 89 823 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 89 819 грн.
X69WHITEv39
X69WHITEv34
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Artline Gaming A21
A21v15
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 88 471 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 88 423 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv91
від 94 688 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv93
Artline Gaming GBS AN
GBSv53AN
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8998
від 88 127 грн.
Artline Gaming X76 G...
X76v07
від 108 020 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv50CS
від 93 455 грн.

від 99 878  до 124 848 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v10) A21v10
Artline.ua (Київ)
99 879 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v10)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv10) A21WHITEv10
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v10) A21v10
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v10) A21v10
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv10) A21WHITEv10
icom.net.ua (Київ)
99 878 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE (A21WHITEv10)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 (A21v10)
MTA.ua (Київ)
100 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 (A21v10) a21v10
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 (A21v10)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v10). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v10) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія