шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming A21 [A21v28Win]

Конфігурації і ціни 1309Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v28Win) за ціною від 95171 грн.
Фото 24

Серия Artline Gaming A21

Модифікації Artline Gaming A21 56
Где купить? [A21v28Win]
Характеристики [A21v28Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x220x430 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  105000 грн.
Artline Gaming A21
A21v27Win
від 91 694 грн.
Artline Gaming A21
A21v29Win
від 95 654 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9107
від 91 492 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9020
від 93 365 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv97Win
від 92 927 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9122
від 87 750 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv91Win
від 92 444 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8954
від 86 885 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9110
від 86 185 грн.
Artline Gaming A21
A21v09Win
від 102 080 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v34Win
від 95 918 грн.
X69v38Win
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100Wi n
від 96 404 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9131
від 92 989 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12586
від 89 033 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103Wi n
від 98 867 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv91Win
від 99 878 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv93Win
Vinga Rhino D91
Rhino D9134
від 94 593 грн.
Qbox I327xx Aero One...
I32701
від 93 099 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9002
від 88 644 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8978
від 95 488 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54Win
від 93 455 грн.
X87v55Win
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv77W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv94Win
Artline Gaming X49 B...
X49v77Win
від 89 125 грн.
I32700
від 91 599 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9014
від 87 257 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8975
від 86 964 грн.

від 95 171  до 118 965 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v28Win) A21v28Win
Artline.ua (Київ)
95 172 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv28Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv28Win) A21WHITEv28Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming A21 (A21v28Win) A21v28Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv28Win) A21WHITEv28Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv28Win) A21WHITEv28Win
icom.net.ua (Київ)
95 171 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21WHITE Windows 11 Home (A21WHITEv28Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v28Win)
MTA.ua (Київ)
95 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v28Win) a21v28win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming A21 Windows 11 Home (A21v28Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline A21v28Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v28Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming A21 (A21v28Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія