шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B27 [B27v57]

Конфігурації і ціни 680Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v57) за ціною від 20669 грн.
Фото 12

Серия Artline Business B27

Модифікації Artline Business B27 59
Где купить? [B27v57]
Характеристики [B27v57]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  23000 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 21 252 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8038
від 18 552 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 20 401 грн.
2E Rational Alfa
2E-10102
від 19 536 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0051
від 17 638 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6803
від 18 326 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-10103
від 17 449 грн.
2E-11323
Artline Business B27
B27v50
від 20 504 грн.
Artline Business B47
B47v09
від 19 488 грн.
2E-11326
від 18 692 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5759
від 12 499 грн.
Artline Business B27
B27v44
від 20 019 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 19 645 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 662 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 19 973 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 21 280 грн.
Artline Business B45...
B45v09
від 18 689 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Artline Business B41
B41v08
від 17 555 грн.
Artline Business B22
B22v01Win
від 14 852 грн.
Artline Business B41
B41v07Win
від 19 535 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 466 грн.
Artline Business B43
B43v05Win
від 22 262 грн.
Artline Business B18
B18v12
від 17 775 грн.
Artline Business B18
B18v10Win
від 20 768 грн.
Artline Business B25
B25v56Win
від 18 788 грн.
Berloga PC
Bastion
від 19 266 грн.

від 20 669  до 20 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B27v57
Artline.ua (Київ)
20 769 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v57)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B27v57) B27v57
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v57) B27v57
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B27 (B27v57)
Justbuy.com.ua (Київ)
20 669 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v57)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v57) B27v57
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B27 (B27v57)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B27v57
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B27 (B27v57)
MTA.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B27v57, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v57). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B27 (B27v57) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія