шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11326]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11326) за ціною від 18692 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11326]
Характеристики [2E-11326]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17500 грн.    до  22000 грн.

від 18 692  до 23 365 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11326)
Цифра (Київ)
19 962 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11326)
Stls.store (Київ)
20 369 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11326) 2E-11326
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11326)
ACDC.com.ua (Київ)
19 590 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11326) 2E-11326
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11326
Vodafone.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11326) 2E-11326
E-server.com.ua (Київ)
20 089 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-11326
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11326) (1711649) 2E-113
icom.net.ua (Київ)
18 692 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11326
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11326, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11326). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11326) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія