шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11338]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11338) за ціною від 21578 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11338]
Характеристики [2E-11338]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  26000 грн.
Artline Business B47
B47v10
від 22 795 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8392
від 23 833 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8068
від 22 102 грн.
Artline Business B27
B27v60
від 23 979 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6843
від 22 504 грн.
Artline Business B27
B27v67
від 24 464 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 20 863 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 19 973 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 259 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 067 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0081
від 22 062 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0047
від 22 709 грн.
Artline Business B27
B27v50
від 19 856 грн.
Artline Business B47
B47v09
від 19 488 грн.
2E-11326
від 18 692 грн.
Artline Business B27
B27v44
від 20 014 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.
Artline Business B29
B29v57
від 23 978 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 567 грн.
Artline Business B29
B29v64
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 19 645 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Artline Business B19
B19v01
від 24 243 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 21 511 грн.
2E Rational Alfa
2E-10102
від 20 291 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 21 252 грн.
Artline Business B27
B27v57
від 20 669 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0051
від 17 638 грн.

від 21 578  до 26 972 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11338)
Цифра (Київ)
23 108 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11338)
Stls.store (Київ)
23 579 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11338) 2E-11338
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11338)
ACDC.com.ua (Київ)
23 289 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11338) 2E-11338
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11338) 2E-11338
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11338) 2E-11338
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-11338
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-11338) (1711637) 2E-113
icom.net.ua (Київ)
21 578 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11338
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11338, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11338). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11338) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія