шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa [2E-10102]

Конфігурації і ціни 138Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10102) за ціною від 19722 грн.
Фото 6

Серия 2E Rational Alfa

Модифікації 2E Rational Alfa 11
Где купить? [2E-10102]
Характеристики [2E-10102]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  24000 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 20 401 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 20 058 грн.
Artline Business B27
B27v57
від 19 605 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0051
від 18 675 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6803
від 18 326 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8038
від 18 552 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-10103
від 17 620 грн.
2E-11323
від 17 449 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Artline Business B27
B27v50
від 20 504 грн.
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 259 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 20 607 грн.
2E-11326
від 18 692 грн.
Artline Business B47
B47v09
від 19 356 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 20 863 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 20 496 грн.
Artline Business B27
B27v44
від 20 019 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5759
від 12 499 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 567 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.
Artline Business B27
B27v60
від 22 707 грн.
Artline Business B29
B29v57
Artline Business B45...
B45v09
від 17 752 грн.
Artline Business B22
B22v01Win
від 14 852 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 067 грн.
Artline Business B43
B43v05Win
від 22 262 грн.
Artline Business B41
B41v07Win
від 19 535 грн.
2E-11338
від 21 578 грн.

від 19 722  до 24 420 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10102)
Цифра (Київ)
21 216 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10102)
Stls.store (Київ)
21 649 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10102) 2E-10102
FOXTROT.UA (Київ)
21 279 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10102) 2E-10102
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-10102
Vodafone.ua (Київ)
20 579 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10102) 2E-10102
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10102
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10102
ШО (Київ)
21 376 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10102
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos (2E-10102) (1565608) 2E-10
icom.net.ua (Київ)
19 722 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10102, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10102). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10102) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія