шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v58Win]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v58Win) за ціною від 29899 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v58Win]
Характеристики [B29v58Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
295x99x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  34000 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 26 791 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 30 150 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 351 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11342
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6806
від 28 284 грн.
2E Rational Alfa
2E-10108
від 29 260 грн.
2E-11343
від 29 570 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 991 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 29 399 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8379
від 31 378 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
2E-11331
від 26 684 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 329 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 26 699 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 884 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6826
від 28 315 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8055
від 28 360 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.
2E-11333
від 27 528 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 172 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
2E-11346
від 30 814 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 24 476 грн.

від 29 899  до 31 371 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v58Win
Artline.ua (Київ)
31 371 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v58Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v58Win) B29v58Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v58Win) B29v58Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v58Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v58Win) B29v58Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v58Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v58Win
icom.net.ua (Київ)
31 370 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v58Win)
MTA.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B29 (B29v58Win) B29v58Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v58Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v58Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v58Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія