шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11334]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11334) за ціною від 27572 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11334]
Характеристики [2E-11334]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  33000 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11333
від 27 528 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 817 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 172 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8055
від 28 360 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6806
від 28 284 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6826
від 28 315 грн.
HP 290 G9 SFF
6D4E1EA
від 30 492 грн.
2E-11331
від 26 684 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 351 грн.
2E Rational Alfa
2E-10108
від 29 260 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 268 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 28 161 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 926 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 29 332 грн.
Artline Business B27
B27v69
від 30 404 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 26 731 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8098
від 27 433 грн.
Artline Business B27
B27v75
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 31 370 грн.
HP 290 G9 SFF
6B2T9EA
від 28 735 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8051
від 26 952 грн.
2E-11342
від 29 171 грн.
Artline Business B18
B18v14Win
від 28 424 грн.
Artline Business B27
B27v37Win
від 27 675 грн.
2E-11343
від 29 570 грн.

від 27 572  до 34 465 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11334)
Цифра (Київ)
29 625 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11334)
Stls.store (Київ)
30 229 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11334) 2E-11334
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11334) 2E-11334
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11334
Vodafone.ua (Київ)
30 169 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11334) 2E-11334
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11334
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11334
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11334) (1711622) 2E-1133
icom.net.ua (Київ)
27 572 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-11334)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11334, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11334). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11334) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія