шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11346]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11346) за ціною від 30814 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11346]
Характеристики [2E-11346]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  37000 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11345
від 30 414 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 32 939 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 527 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
Artline Business B29
B29v61Win
від 34 628 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0064
від 31 338 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8379
від 31 378 грн.
Artline Business B29
B29v66Win
від 35 107 грн.
2E-11343
від 29 570 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 926 грн.
2E Rational Alfa
2E-10097
від 32 561 грн.
2E-11342
від 29 171 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 28 888 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 817 грн.
2E-11334
від 27 572 грн.
2E-11333
від 27 528 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6816
від 27 205 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8052
від 27 393 грн.
Artline Business B27
B27v49Win
від 29 167 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 650 грн.
Artline Business B47
B47v11Win
від 32 201 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 30 082 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8396
від 32 313 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 29 332 грн.
2E Rational Alfa
2E-10108
від 29 598 грн.
HP 290 G9 MT
6D326EA
від 35 244 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0124
від 31 778 грн.

від 30 814  до 38 517 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11346)
Цифра (Київ)
33 153 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11346)
Stls.store (Київ)
33 829 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11346) 2E-11346
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11346)
ACDC.com.ua (Київ)
33 739 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11346) 2E-11346
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системный блок 2E Rational (2E-11346) 2E-11346
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11346) 2E-11346
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11346
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11346
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11346) (1711615) 2E-1134
icom.net.ua (Київ)
30 814 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11346, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11346). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11346) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія