шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v82]

Конфігурації і ціни 1030Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v82) за ціною від 92277 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v82]
Характеристики [D31v82]
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  100000 грн.
Artline Gaming D31
D31v80
від 92 019 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv143
від 95 435 грн.
Artline Gaming D31
D31v112
від 94 212 грн.
Artline Gaming D31
D31v113
від 94 470 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv144
від 98 384 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv145
від 98 648 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv147
Artline Gaming Tank ...
TANKWHITEv14 5
TANKWHITEv14 7
Artline Gaming X69 W...
X69WHITEv48
Artline Gaming D31
D31v84
від 93 741 грн.
Artline Gaming D31
D31v114
від 96 141 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv134
від 92 444 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv158
TANKWHITEv15 8
Artline Gaming Tank
TANKv157
від 92 222 грн.
TANKWHITEv15 7
Artline Gaming D31
D31v96
від 96 405 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv150
від 98 867 грн.
TANKWHITEv15 0
Artline Gaming Tank
TANKv146
від 99 350 грн.
TANKWHITEv14 6
Artline Gaming X69
X69v48
від 89 714 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv156
від 89 231 грн.
TANKWHITEv15 6
Artline Gaming Tank
TANKv135
від 95 918 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv138
від 93 674 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv159
від 92 927 грн.
TANKWHITEv15 9
Artline Gaming Tank
TANKv137
від 92 709 грн.

від 92 277  до 95 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82) D31v82
Artline.ua (Київ)
95 436 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82) D31v82
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v82) D31v82
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31 (D31v82) D31v82
Vodafone.ua (Київ)
92 277 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82) D31v82
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82) D31v82
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v82)
MTA.ua (Київ)
95 999 грн.
← купити
Artline Gaming D31 (D31v82) d31v82
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v82, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v82). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v82) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія