шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv81]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv81) за ціною від 124656 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv81]
Характеристики [D31WHITEv81]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv83
від 124 656 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv117
від 128 522 грн.
DRGNv119
Artline Gaming X94 Z...
X94v96
від 127 292 грн.
D31WHITEv85
від 125 604 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47
від 127 070 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47
від 130 019 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8620
від 120 849 грн.
DRGNv113
від 124 826 грн.
DRGNv125
D31WHITEv119
від 121 518 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8584
від 123 138 грн.
D31WHITEv97
від 128 055 грн.
DRGNv115
від 131 735 грн.
Artline Gaming X77
X77v119
від 126 856 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8632
від 126 752 грн.
D31WHITEv105
від 126 120 грн.
DRGNv123
від 123 332 грн.
X94v98
Artline Gaming X85
X85v53
від 123 110 грн.
DRGNv127
від 122 846 грн.
D31WHITEv87
від 130 461 грн.
Artline Overlord X83
X83v46
від 122 627 грн.
DRGNv111
від 122 363 грн.
Artline Gaming X77
X77v118
Artline Gaming X85
X85v57
від 120 383 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 244 грн.
Artline Overlord X93
X93v88
від 120 398 грн.
Artline Overlord X93
X93v80
від 131 516 грн.
D31WHITEv81W in
від 129 732 грн.

від 124 656  до 129 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) D31WHITEv81
Artline.ua (Київ)
128 523 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) D31Whitev81
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) D31WHITEv81
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev81
Vodafone.ua (Київ)
124 656 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) D31Whitev81
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) D31Whitev81
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81)
MTA.ua (Київ)
129 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv81) d31whitev81
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv81, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv81). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv81) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія