шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv82Win]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv82Win) за ціною від 103574 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv82Win]
Характеристики [D31WHITEv82Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  95000 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv80W in
від 103 574 грн.
D31WHITEv113 Win
від 99 546 грн.
D31WHITEv112 Win
від 99 288 грн.
Artline Gaming X85
X85v55Win
від 104 543 грн.
D31WHITEv114 Win
від 101 694 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv45W in
від 102 563 грн.
D31WHITEv84W in
від 104 807 грн.
Artline Gaming X77
X77v116Win
від 106 304 грн.
Artline Gaming X85
X85v51Win
від 103 150 грн.
D31WHITEv117 Win
від 105 822 грн.
D31WHITEv96W in
від 107 051 грн.
D31WHITEv115 Win
від 106 038 грн.
D31WHITEv110 Win
від 101 223 грн.
Artline Overlord X83
X83v45Win
від 97 151 грн.
Artline Overlord X83
X83v44Win
від 106 523 грн.
D31WHITEv86W in
від 109 250 грн.
D31WHITEv109 Win
від 108 285 грн.
D31WHITEv116 Win
від 108 447 грн.
X83WHITEv45
від 96 887 грн.
X83WHITEv52W in
від 101 594 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13065
від 90 010 грн.
D31WHITEv80
від 98 384 грн.
D31WHITEv82
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv104
від 95 919 грн.
DRGNv106
D31WHITEv113
від 94 470 грн.
D31WHITEv112
від 94 212 грн.
Artline Overlord X83
X83v52Win
від 95 918 грн.
D31WHITEv86
D31WHITEv109
від 102 564 грн.

від 103 574  до 104 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win) D31WHITEv82Win
Artline.ua (Київ)
103 575 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win) D31Whitev82Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win) D31WHITEv82Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev82Win
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win) D31Whitev82Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win) D31Whitev82Win
icom.net.ua (Київ)
103 574 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv82Win)
MTA.ua (Київ)
104 199 грн.
← купити
Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv82Win) d31whitev82win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv82Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv82Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv82Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія