шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv84Win]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv84Win) за ціною від 104807 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv84Win]
Характеристики [D31WHITEv84Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  97500 грн.    до  110000 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv45W in
від 102 563 грн.
Artline Gaming X85
X85v55Win
від 104 543 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv114 Win
від 101 694 грн.
D31WHITEv117 Win
від 105 822 грн.
D31WHITEv115 Win
від 106 038 грн.
Artline Gaming X85
X85v51Win
від 103 150 грн.
Artline Overlord X83
X83v44Win
від 106 523 грн.
D31WHITEv86W in
від 109 250 грн.
D31WHITEv116 Win
від 108 447 грн.
Artline Overlord X83
X83v45Win
від 97 151 грн.
X83WHITEv52W in
від 101 594 грн.
D31WHITEv80W in
від 103 574 грн.
D31WHITEv82W in
Artline Gaming X77
X77v116Win
від 106 304 грн.
D31WHITEv96W in
від 107 051 грн.
D31WHITEv110 Win
від 101 223 грн.
D31WHITEv113 Win
від 99 546 грн.
D31WHITEv112 Win
від 99 288 грн.
D31WHITEv109 Win
від 108 285 грн.
D31WHITEv116
від 102 900 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv112
від 102 828 грн.
D31WHITEv88
від 106 040 грн.
D31WHITEv86
X83WHITEv44
Artline Gaming X87 G...
X87v45
від 108 284 грн.
D31WHITEv115
від 100 491 грн.
D31WHITEv117
від 100 233 грн.
Artline Gaming X85
X85v51
від 101 330 грн.
DRGNv110
від 100 365 грн.
Artline Overlord X83
X83v44
від 100 847 грн.

від 104 807  до 105 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win) D31WHITEv84Win
Artline.ua (Київ)
104 808 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win) D31Whitev84Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win) D31WHITEv84Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev84Win
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win) D31Whitev84Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win) D31Whitev84Win
icom.net.ua (Київ)
104 807 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv84Win)
MTA.ua (Київ)
105 499 грн.
← купити
Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv84Win) d31whitev84win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv84Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv84Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv84Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія