шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv93]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv93) за ціною від 137943 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv93]
Характеристики [D31WHITEv93]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  150000 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47
від 130 019 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8524
від 133 877 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8596
від 133 711 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8500
від 129 846 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv95
від 132 870 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv46
від 136 706 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 344 грн.
D31WHITEv91
від 140 826 грн.
D31WHITEv89
D31WHITEv107
від 132 138 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv128
від 144 626 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv47
від 144 848 грн.
DRGNv142
від 143 019 грн.
D31WHITEv87
від 130 461 грн.
DRGNv130
від 147 092 грн.
Artline Gaming X77
X77v119
від 126 856 грн.
D31WHITEv105
від 126 120 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8632
від 126 851 грн.
DRGNv115
від 131 735 грн.
D31WHITEv97
від 128 055 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8560
від 143 090 грн.
DRGNv140
від 142 785 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8548
від 140 055 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8620
від 140 203 грн.
Artline Overlord X93
X93v82
від 142 118 грн.
X87v47Win
від 135 695 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v99
D31WHITEv93W in
від 143 490 грн.
Artline Overlord X93
X93v90
від 146 239 грн.
Artline Overlord X93
X93v80
від 131 516 грн.

від 137 943  до 140 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93) D31WHITEv93
Artline.ua (Київ)
139 920 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 White (D31WHITEv93) D31Whitev93
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv93) D31WHITEv93
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev93
Vodafone.ua (Київ)
137 943 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93) D31Whitev93
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93) D31Whitev93
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93)
MTA.ua (Київ)
140 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv93) d31whitev93
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv93, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv93). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv93) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія