шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv97Win]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv97Win) за ціною від 133128 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv97Win]
Характеристики [D31WHITEv97Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv105 Win
від 131 193 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8501
від 126 012 грн.
D31WHITEv95W in
від 137 943 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8585
від 131 333 грн.
Artline Gaming X77
X77v119Win
від 137 456 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47W in
від 132 746 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47Win
від 135 695 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8633
від 133 215 грн.
D31WHITEv85W in
D31WHITEv87W in
від 136 008 грн.
D31WHITEv81W in
від 129 732 грн.
D31WHITEv83W in
Artline Gaming X94 Z...
X94v96Win
від 132 968 грн.
D31WHITEv89W in
від 138 417 грн.
D31WHITEv119 Win
від 127 065 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8621
від 125 328 грн.
D31WHITEv107 Win
від 137 685 грн.
X94v98Win
від 129 050 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8513
від 138 863 грн.
Artline Gaming X85
X85v53Win
від 128 786 грн.
Artline Overlord X83
X83v46Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X77
X77v118Win
від 128 039 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8597
від 140 075 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8525
від 140 240 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8549
від 140 712 грн.
Artline Gaming X85
X85v57Win
від 126 059 грн.
Artline Overlord X93
X93v80Win
від 137 192 грн.
D31WHITEv95
від 132 870 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8500
від 129 846 грн.
Artline Overlord X93
X93v88Win
від 133 979 грн.

від 133 128  до 137 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win) D31WHITEv97Win
Artline.ua (Київ)
137 193 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home White (D31WHITEv97Win) D31Whitev97Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win) D31WHITEv97Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev97Win
Vodafone.ua (Київ)
133 128 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win) D31Whitev97Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win) D31Whitev97Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv97Win)
MTA.ua (Київ)
137 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv97Win) d31whitev97win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv97Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv97Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv97Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія