шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Silent SL8 [SL8v22Win]

Конфігурації і ціни 396Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v22Win) за ціною від 115454 грн.
Фото 10

Серия Artline Silent SL8

Модифікації Artline Silent SL8 36
Характеристики [SL8v22Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
460x210x428 мм / NZXT H510 /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  125000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9312
від 104 720 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9318
від 109 355 грн.
Artline Silent SL8
SL8v21Win
від 110 000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9309
від 100 306 грн.
Artline Silent SL8
SL8v24Win
від 122 363 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9135
від 103 658 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9141
від 107 067 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9150
від 108 001 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9159
від 104 824 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9027
від 112 437 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9168
від 110 546 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9174
від 110 875 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9165
від 102 419 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9147
від 101 894 грн.
Artline Silent SL8
SL8v20Win
від 109 514 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9177
від 112 553 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9024
від 101 892 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9138
від 98 940 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9183
від 114 339 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9210
від 115 756 грн.
Artline Silent SL8
SL8v24
від 115 454 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9311
від 106 620 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26Win
від 114 926 грн.
X86v27
Artline Gaming A21
A21v18
від 114 707 грн.
Artline Gaming A21
A21v17
від 113 474 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9352
від 108 251 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9317
від 107 543 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv96
від 116 906 грн.
Artline Gaming A21
A21v15Win
від 111 494 грн.

від 115 454  до 116 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win) SL8v22Win
Artline.ua (Київ)
115 455 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win) SL8v22Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Silent SL8 (SL8v22Win) SL8v22Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win) SL8v22Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win) SL8v22Win
icom.net.ua (Київ)
115 454 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win)
MTA.ua (Київ)
116 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Silent SL8 (SL8v22Win) sl8v22win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v22Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline SL8v22Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v22Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v22Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія