шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 [W52v25]

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v25) за ціною від 65735 грн.
Фото 7

Серия Artline WorkStation W52

Модифікації Artline WorkStation W52 6
Характеристики [W52v25]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
480 ГБ / NVMe /
Об'єм 2-го накопичувача
2000 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v1.4 / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
550 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x190x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv175
від 68 726 грн.
DRGNv163
від 62 522 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12891
від 61 594 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12879
від 61 727 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12869
від 61 994 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 58 020 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24Win
від 60 542 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
Artline Business T15...
T15v21
від 65 340 грн.
Artline Business T17
T17v24
від 67 980 грн.
Lenovo ThinkCentre N...
12UD000YPB
від 68 802 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.

від 65 735  до 66 199 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 (W52v25) W52v25
Artline.ua (Київ)
65 736 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 (W52v25)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 (W52v25) W52v25
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W52 (W52v25) W52v25
Openshop.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W52 (W52v25)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 (W52v25) W52v25
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W52 (W52v25) W52v25
icom.net.ua (Київ)
65 735 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W52 (W52v25)
MTA.ua (Київ)
66 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W52 (W52v25) w52v25
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W52 (W52v25)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W52v25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v25). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W52 (W52v25) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія