шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12909]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12909) за ціною від 59330 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12909]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12891
від 61 594 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12879
від 61 727 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12869
від 61 994 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24Win
від 60 542 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv163
від 62 522 грн.
DRGNv175
від 68 726 грн.
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
W52v25
від 65 735 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 58 020 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1F8EA
від 63 272 грн.
Lenovo ThinkCentre N...
12UD000YPB
від 68 802 грн.
Artline Business T17
T17v24
від 67 980 грн.
Artline Business T15...
T15v21
від 65 340 грн.

від 59 330  до 74 162 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12909)
ACDC.com.ua (Київ)
64 219 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12909) 2E-12909
Moyo.ua (Київ)
65 369 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12909
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12909) 2E-12909
icom.net.ua (Київ)
59 330 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win 2E-12909
ШО (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер 2E Rational (2E-12909)
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12909)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-8400F 32/1TB NVD5050-8 B650 V300B-MH 500W W11 (2E-12909) 2e-12909
Kvshop.com.ua (Київ)
64 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-12909
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, B650, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12909)
Rozetka.ua (Київ)
74 162 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12909, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12909). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12909) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія