шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W62 [W62v02]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W62 (W62v02) за ціною від 107534 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W62

Модифікації Artline WorkStation W62 24
Характеристики [W62v02]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / B850M DS3H /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.5 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline WorkStation ...
W62v08
від 107 534 грн.
W62v10
від 109 250 грн.
W62v04
W50v01
від 112 727 грн.
W56v02
від 107 270 грн.
W73v45
від 107 756 грн.
W73v37
від 107 051 грн.
W53v33
від 108 020 грн.
W90v11
W73v39
від 108 767 грн.
W73v43
від 105 776 грн.
W53v35
від 109 736 грн.
W56v11
W53v31
від 112 463 грн.
W42v04
від 102 344 грн.
W42v10
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W53v29
від 100 847 грн.
W42v02
від 100 364 грн.
W42v08
W62v05
від 100 100 грн.
W62v11
W93v44
від 108 284 грн.
W93v42
від 106 523 грн.
W73v52
W93v38
від 104 807 грн.
W82v05
від 111 980 грн.
W93v36
від 102 827 грн.
W62v02Win
від 114 443 грн.

від 107 534  до 108 199 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W62 (W62v02) W62v02
Artline.ua (Київ)
107 535 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W62 (W62v02)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W62 (W62v02) W62v02
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W62 (W62v02) W62v02
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W62 (W62v02) W62v02
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W62 (W62v02) W62v02
icom.net.ua (Київ)
107 534 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W62 (W62v02)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W62 (W62v02)
MTA.ua (Київ)
108 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W62 (W62v02) w62v02
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W62 (W62v02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W62v02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W62 (W62v02). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W62 (W62v02) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія