шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon [W93v44]

Конфігурації і ціни 266Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v44) за ціною від 108284 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W93 Argon

Модифікації Artline WorkStation W93 Argon 24
Характеристики [W93v44]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B860 / PRIME B860M-A /
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline WorkStation ...
W93v42
від 106 523 грн.
W93v38
від 104 807 грн.
W93v36
від 102 827 грн.
W73v52
від 108 767 грн.
W56v02
від 107 270 грн.
W90v11
від 107 051 грн.
W82v05
від 111 980 грн.
W56v11
від 112 727 грн.
W70v04
від 101 111 грн.
W82v03
від 100 628 грн.
W53v36
від 100 364 грн.
W62v05
від 100 100 грн.
W62v11
W53v33
від 108 020 грн.
W73v39
W73v45
від 107 756 грн.
W62v02
від 107 534 грн.
W62v10
від 109 250 грн.
W62v08
W62v04
W73v37
W53v35
від 109 736 грн.
W93v36Win
від 110 483 грн.
W73v43
від 105 776 грн.
W50v01
W53v31
від 112 463 грн.
W93v38Win
W42v06
від 113 696 грн.
W42v12
W42v04
від 102 344 грн.

від 108 284  до 108 899 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v44) W93v44
Artline.ua (Київ)
108 285 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v44)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v44) W93v44
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W93 (W93v44) W93v44
Openshop.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v44) W93v44
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v44) W93v44
icom.net.ua (Київ)
108 284 грн.
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v44)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v44)
MTA.ua (Київ)
108 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W93 (W93v44) w93v44
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93 (W93v44)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W93v44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v44). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 Argon (W93v44) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія