шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon [W95v56]

Конфігурації і ціни 704Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v56) за ціною від 202928 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W95 Argon

Модифікації Artline WorkStation W95 Argon 67
Характеристики [W95v56]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2000 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  185000 грн.    до  215000 грн.
Artline WorkStation ...
W95v73
від 202 928 грн.
W95v63
від 211 859 грн.
W95v58
від 213 092 грн.
W95v75
W90v13
від 191 576 грн.
W90v08
від 204 908 грн.
W90v03
від 200 462 грн.
W95v56Win
від 209 879 грн.
W95v73Win
W90v13Win
від 198 482 грн.
HP Z2 G1i TWR
D0XW0ES
від 194 843 грн.
PROARTv74Win
W90v03Win
від 207 371 грн.
W95v69Win
від 186 866 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2002ua
від 175 180 грн.
W95v64Win

від 202 928  до 204 099 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v56) W95v56
Artline.ua (Київ)
202 929 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v56)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v56) W95v56
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W95 (W95v56) W95v56
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v56) W95v56
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v56) W95v56
icom.net.ua (Київ)
202 928 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v56)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v56)
MTA.ua (Київ)
204 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W95 (W95v56) w95v56
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v56)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W95v56, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v56). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v56) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія