шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP Z2 G1i TWR [D0XW0ES]

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP Z2 G1i TWR (D0XW0ES) за ціною від 194843 грн.
Фото 4

Серия HP Z2 G1i TWR

Модифікації HP Z2 G1i TWR 1
Характеристики [D0XW0ES]
Колір
Тип
настільний
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX Pro 4000
Об'єм відеопам'яті
24 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
DisplayPort v1.4 / 2 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
426х388х175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  190000 грн.    до  225000 грн.
Artline WorkStation ...
W90v03Win
від 207 371 грн.
W90v08Win
від 211 859 грн.
W95v63Win
від 218 768 грн.
W95v69Win
від 186 866 грн.
W95v56Win
від 209 879 грн.
W95v73Win
PROARTv74Win
W90v13Win
від 198 482 грн.
PROARTv68Win
від 216 302 грн.
W95v58Win
від 220 748 грн.
W95v75Win
PROARTv75Win
від 223 211 грн.
W90v08
від 204 908 грн.
W95v63
W90v03
від 200 462 грн.
W95v68
W97v48
від 214 544 грн.
W95v58
від 213 092 грн.
W95v75
W95v56
від 202 928 грн.
W95v73
W95v77
від 219 998 грн.
W95v60
W90v13
від 191 576 грн.

від 194 843  до 232 060 грн.
Комп'ютер HP Z2 G1i TWR / U7-265, 64, F1TB, NVD PRO4000-24 BLWL, кл+м, Win11P (D0XW0ES) D0XW0ES
icom.net.ua (Київ)
194 843 грн.
← купити
Робоча станція HP Z2-G1i TWR (D0XW0ES) UA D0XW0ES
Sota.store (Київ)
197 826 грн.
← купити
Десктоп HP Z2-G1i TWR (D0XW0ES) 325690
Rozetka.ua (Київ)
208 968 грн.
← купити
Робоча станція HP Z2-G1i TWR, Intel U7-265, 64GB, F1TB, NVD PRO4000-24 BLWL, кл+м, Win11P (D0XW0ES)
Rozetka.ua (Київ)
232 060 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D0XW0ES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP Z2 G1i TWR (D0XW0ES). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP Z2 G1i TWR (D0XW0ES) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія