шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-ct20 All-in-One [C31F6EA]

Конфігурації і ціни 25Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-ct20 All-in-One (C31F6EA) за ціною від 69030 грн.

Серия HP 27-ct20 All-in-One

Модифікації HP 27-ct20 All-in-One 1
Где купить? [C31F6EA]
Характеристики [C31F6EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Ryzen AI 7
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 860M
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
517x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  77500 грн.

від 69 030  до 82 013 грн.
Моноблок 27" HP 27-ct2000ua AiO RYZEN AI 7 (C31F6EA) C31F6EA
Artline.ua (Київ)
69 898 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27 White (C31F6EA) C31F6EA
Openshop.ua (Київ)
72 299 грн.
← купити
HP C31F6EA
Mallprix.com (Київ)
72 888 грн.
← купити
Комп'ютер HP AiO 27" / Ryzen7 350 AI, 32, F2TB, WiFi, кл+м, Win11 (C31F6EA) C31F6EA
Itbox.ua (Київ)
71 605 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-ct2000ua (C31F6EA) Shell White C31F6EA
Click.ua (Київ)
73 131 грн.
← купити
HP All-in-One (C31F6EA) All-in-One(C31F6EA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP C31F6EA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
74 010 грн.
← купити
Моноблок HP 27-ct2000ua All-in-One 27" (C31F6EA) White C31F6EA
Vodafone.ua (Київ)
71 699 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27" White (C31F6EA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
71 342 грн.
← купити
Комп'ютер HP AiO 27" / Ryzen7 350 AI, 32, F2TB, WiFi, кл+м, Win11 (C31F6EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
73 327 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, AMD R7-350 AI, 32GB, F2TB, UMA, WiFi, кл+м, Win11, білий C31F6
Comtrading.ua (Київ)
72 090 грн.
← купити
Комп'ютер HP AiO 27" / Ryzen7 350 AI, 32, F2TB, WiFi, кл+м, Win11 (C31F6EA) C31F6EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP AiO 27" / Ryzen7 350 AI, 32, F2TB, WiFi, кл+м, Win11 (C31F6EA) C31F6EA
E-server.com.ua (Київ)
71 280 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-ct2000ua (C31F6EA) Shell White C31F6EA
icom.net.ua (Київ)
69 030 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-ct2000ua White (C31F6EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27" White (C31F6EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
70 629 грн.
← купити
Моноблок 27 HP 27-ct2000ua AiO RYZEN AI 7 350/32Gb/SSD2Tb/WiFi/Cam/K&M/W11NextGen Premium (C31F6EA)
MAUDAU (Київ)
80 376 грн.
← купити
HP Моноблок HP 27-ct2000ua (C31F6EA) Shell White 27
MTA.ua (Київ)
73 299 грн.
← купити
HP All-in-One (C31F6EA) c31f6ea
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 27 27-ct2000ua FHD IPS/Ryzen 7 AI 350/32GB/2TB/UMA/W11 (C31F6EA) C31F6EA
Compx.ua (Київ)
71 340 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One Desktop Next Gen AI 27-ct2000ua (C31F6EA) Shell White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27 (C31F6EA) 318300
Rozetka.ua (Київ)
77 173 грн.
← купити
Комп'ютер HP AiO 27" / Ryzen7 350 AI, 32, F2TB, WiFi, кл+м, Win11 (C31F6EA)
Rozetka.ua (Київ)
82 013 грн.
← купити
Моноблок HP 27 27-ct2000ua FHD IPS/Ryzen 7 AI 350/32GB/2TB/UMA/W11 (C31F6EA)
Rozetka.ua (Київ)
75 493 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C31F6EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-ct20 All-in-One (C31F6EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-ct20 All-in-One (C31F6EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія