шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X33 [X33v22Win]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення4Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v22Win) за ціною від 44762 грн.
Відео 20Фото 24

Серия Artline Gaming X33

Модифікації Artline Gaming X33 6
Где купить? [X33v22Win]
Характеристики [X33v22Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4 / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
430x190x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  49000 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v38Win
від 45 716 грн.
Artline Gaming X45
X45v33Win
від 45 230 грн.
X46v37Win
2E Decimal i4
2E-11065
від 45 859 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10861
від 42 324 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38W in
від 46 463 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv41W in
від 44 966 грн.
Artline Gaming X43
X43v41Win
від 44 264 грн.
Artline Gaming X43
X43v31Win
від 47 210 грн.
X46v36Win
Artline Gaming X33
X33v21Win
від 46 946 грн.
X43WHITEv42W in
від 44 000 грн.
Artline Gaming X45
X45v32Win
від 47 474 грн.
X46v39Win
від 47 696 грн.
2E-10845
від 39 694 грн.
Artline Gaming X43
X43v42Win
від 43 250 грн.
X46WHITEv39W in
від 48 443 грн.
Artline Gaming X61
X61v19Win
від 46 728 грн.
X43WHITEv43W in
від 42 767 грн.
Artline Gaming X64
X64v12Win
від 48 707 грн.
Artline Gaming X43
X43v43Win
від 42 284 грн.
2E Decimal i4
2E-11081
від 48 629 грн.
X43WHITEv40W in
від 45 980 грн.
X43WHITEv73W in
Artline Gaming X43
X43v40Win
Artline Gaming X43
X43v39Win
Artline Home H55
H55v18Win
від 45 940 грн.
X43WHITEv39W in
від 47 960 грн.
Artline Home H55
H55v15Win
2E Complex Gaming Runa
2E-8644
від 39 719 грн.

від 44 762  до 50 361 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v22Win) X33v22Win
Artline.ua (Київ)
44 967 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv22Win)
АЛЛО (Київ)
46 245 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 (X33v22Win) X33v22Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv22Win) X33WHITEv22Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v22Win) X33v22Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v22Win) X33v22Win
icom.net.ua (Київ)
44 966 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v22Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv22Win)
Tv-mir.com.ua (Київ)
44 762 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v22Win)
MTA.ua (Київ)
45 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X33WHITE (X33WHITEv22Win) x33whitev22win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X33v22Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v22Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v22Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія