шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa [2E-8644]

Конфігурації і ціни 164Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8644) за ціною від 39719 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Runa

Модифікації 2E Complex Gaming Runa 10
Где купить? [2E-8644]
Характеристики [2E-8644]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
500 ГБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
452x210x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  45000 грн.
Artline Gaming X43
X43v43Win
від 42 284 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv43W in
від 42 767 грн.
Artline Gaming X43
X43v37Win
від 41 756 грн.
X43WHITEv44W in
Artline Gaming X43
X43v42Win
від 43 250 грн.
Artline Gaming X43
X43v44Win
від 41 051 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10845
від 39 694 грн.
Artline Gaming X43
X43v38Win
від 40 787 грн.
X43WHITEv42W in
від 44 000 грн.
Artline Gaming X43
X43v41Win
від 44 264 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8648
від 37 199 грн.
X43WHITEv72W in
від 39 290 грн.
It-Blok Optimal
Optimal Gaming i5 11400F ...
від 41 866 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v39
від 42 503 грн.
Qbox I216xx
I21633
від 41 559 грн.
Qbox I216xx
I21642
від 42 333 грн.
Artline Gaming X45
X45v32
від 41 752 грн.
Artline Gaming X33
X33v21
від 41 270 грн.
2E Decimal i4
2E-11079
від 40 719 грн.
X46v36
від 41 534 грн.
Artline Gaming X43
X43v31
від 41 530 грн.
X43WHITEv48
Artline Gaming X48
X48v36
від 39 840 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv39
Qbox I216xx
I21632
від 42 864 грн.
Artline Gaming X61
X61v19
від 41 567 грн.
X46WHITEv38
Artline Gaming X64
X64v12
від 43 510 грн.
X43WHITEv47
2E-10983
від 43 139 грн.

від 39 719  до 48 673 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8644)
Цифра (Київ)
41 992 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8644)
Stls.store (Київ)
42 849 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-8644) 2E-8644
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F500GB+1TB, NVD1030-2, H610, G2107, 500W, Win11 (2E-8644)
ACDC.com.ua (Київ)
39 719 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8644) 2E-8644
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8644) 2E-8644
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8644) 2E-8644
E-server.com.ua (Київ)
42 719 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/500F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107 (2E-8644) 2E-8644
ШО (Київ)
42 129 грн.
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/500F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107-500/500W 2E-8644
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-8644
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-8644, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8644). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8644) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія