шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v65Win]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65Win) за ціною від 58343 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v65Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9557
від 54 839 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8765
від 54 948 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8768
від 54 958 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65W in
від 59 312 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8789
від 56 121 грн.
Wolverine D9548
від 53 841 грн.
Wolverine D9509
від 56 164 грн.
Wolverine D9560
від 56 410 грн.
Wolverine D9545
від 52 269 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12579
від 56 088 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v61Win
від 53 372 грн.
X35v62Win
Artline Gaming X51
X51v35Win
від 54 383 грн.
Artline Gaming X51
X51v36Win
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9485
від 49 161 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv90W in
від 58 343 грн.
Artline Gaming X65
X65v55Win
Qbox I315xx
I31588
від 57 399 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v67Win
від 57 332 грн.
Qbox I315xx
I31581
від 57 899 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v67Win
від 58 826 грн.
Qbox I323xx
I32375
від 58 199 грн.
Qbox I323xx
I32383
від 56 999 грн.
X43v66Win
від 56 363 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v90Win
Qbox I315xx
I31578
від 56 599 грн.
Qbox I315xx
I31591
від 58 699 грн.
X37WHITEv64W in
від 57 110 грн.
Artline Gaming X61
X61v31Win
від 59 576 грн.
Qbox I323xx
I32384
від 58 999 грн.

від 58 343  до 58 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win) X37v65Win
Artline.ua (Київ)
58 344 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win) X37v65Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v65Win) X37v65Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win) X37v65Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win) X37v65Win
icom.net.ua (Київ)
58 343 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win)
MTA.ua (Київ)
58 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v65Win) x37v65win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v65Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v65Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія